Круглий стіл на тему «Концептуальні засади реформування адміністративного права та фінансового права України в сучасних умовах» за участі представників КУП НАНУ

2 Листопада, 2018
     2 листопада 2018 року відбувся Круглий стіл на тему «Розвиток адміністративного законодавства в умовах реформаційних процесів в Україні», організований Відділом проблем державного управління та адміністративного права Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України. В заході у межах співпраці від КУП НАНУ брали участь проректор з наукової роботи, доктор юридичних наук Кудерська Н.І., доцент кафедри державно-правових та галузевих правових дисциплін Ісаєва Н.К., секретар Ради молодих вчених Блажко О.М.    З вступним словом виступив заступник директора Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України, доктор юридичних наук Скрипнюк О.В., завідувач Відділу проблем державного управління та адміністративного права Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України,  доктор юридичних наук,  член-кореспондент НАПрН України   Андрійко О. Ф.

krstol1.jpg

krstol2.jpg

krstol3.jpg

krstol4.jpg

Основними блоками для обговорення були:
1. Завдання адміністративного права в сучасних умовах.
2. Адміністративно-правове забезпечення децентралізації влади в Україні.
3. Проблеми розвитку фінансово-бюджетних відносин в умовах децентралізації влади в Україні.
     Робота Круглого столу відбувалася у форматі наукової дискусії щодо запропонованих блоків проблем.