Круглий стіл «Проблеми регулювання суспільної і громадської безпеки в Україні: науковий погляд»

18 Грудня, 2013

17 грудня 2013року в Київському університету права НАН України відбувся круглий стіл кафедри конституційного та адміністративного права на тему: «Проблеми регулювання суспільної і громадської безпеки в Україні: науковий погляд».

Під час засідання були розглянуті актуальні питання, які стосуються сьогодення. Дяченко Олена зробила огляд прав та обов’язків студентів. Доповідач зауважила, що у студента 7 прав і тільки 2 обов’язки.

Чигирин Юлія розкрила основні повноваження Міністерства внутрішніх справ України та наголосила на проблемних аспектах.

Соболевський Денис
розповів про структуру та повноваження Державної прикордонної служби.

Балан Юлія
розкрила деякі аспекти діяльності прикордонних військ України у боротьбі з наркобізнесом. Вона окреслила проблеми правового, організаційного, матеріального та кадрового забезпечення.

Загалом засідання круглого столу пройшло у дружній обстановці. Доповідачі виявили підготовку на належному рівні.

Чомахашвілі О. Ш.

завідувач кафедри конституційного