Кубок імені Б.Є.Патона з міні-футболу розпочався

19 Листопада, 2014

В понеділок, 17 листопада , розпочався турнір з міні–футболу на Кубок імені Б.Є.Патона. Такий турнір проводиться вперше. При відкритті ректор, професор Ю.Л.Бошицький підкреслив роль фізичної культури і спорту для сучасної людини. Виходячи з цього в КУП НАНУ приділяється велика увага їх розвитку, зокрема і в рамках програми “Сьогодні зі спортом, завтра – з майбутнім”.

Одним із кроків стало започаткування цього турніру. Він присвячений Президенту Національної академії наук України Б.Є.Патону, відомому шанувальнику гри. Турнір стартує в День студента і фінішує в день заснування Національної академії наук України, символічно поєднуючи сьогодення і майбутнє. Ректор висловив впевненість, що турнір стане традиційним.  Наостанок ректор привітав учасників і вболівальників із Днем студента і побажав успіхів і в навчанні, і в спорті.