Кубок Союзу Юристів з футболу на базі Київського університету права НАН України

10 Жовтня, 2011

Футбол є одним з найпопулярніших видів спорту у світі. У цю цікаву та захопливу гру грають майже всі, від великого до малого. 08 жовтня 2011 року, вперше, за ініціативою Юрія Бошицького, ректора Київського університету права НАН України, заслуженого юриста України, заступника голови Київської регіональної організації Союзу юристів України, в день юриста, Союз юристів України разом з Київським університетом права НАН України провели змагання за Кубок Союзу Юристів з футболу. Присутніх членів команд тепло привітали: відповідальний секретар Союзу Юристів України Квасневський Олександр, завідувач кафедри фізичного виховання та спорту, доцент, Козленко Олег, проректор з гуманітарної освіти і виховної роботи Левківська Галина.

За кубок змагалися 4 команди, кожна з яких була гідна отримати перемогу:

1)    Національна Академія Внутрішніх Справ;
2)    Національна Академія Внутрішніх Справ – 2;
3)    Команда від Київської державної адміністрації;
4)    Обласна адміністрація внутрішньої політики.

Із самого початку матчу було видно, що команди мають не аби який азарт та бажання перемогти, але хтось мав бути переможеним, а хтось переможцем. Про це свідчили навіть результати гри які були і 5:5, і 3:4, і 6:7 і навіть 4:1.

Якщо абстрагуватися від цифр на табло, то ми стали свідками безкомпромісного та напруженого протистояння чотирьох команд. Найцікавіше те що, майже всі вирішальні голи були забиті під кінець кожного тайму.
     Напруженішою ситуація була наприкінці  матчу, коли гравці почали грати більш жорстоко, та травмуючись не дивлячись ні на що продовжували грати.
     Як і очікувалось фінал вийшов напружений, інтрига залишалася до останньої хвилини фіналу.  В фіналі цього цікавого турніру Кубок виграла команда Національної Академії Внутрішніх Справ.
     Красномовно Квасневський Олександр привітав переможців та інших учасників турніру та побажав їм успіхів та здоров’я, а також пообіцяв що у майбутньому Союз Юристів та Адвокатів зберуть по можливості для цікавіших змагань більше команд.

Все закінчилося груповим фото на згадку та частуванням запашними пиріжками учасників і гостей турніру.

Репортаж підготувала Ірина Лавренчук група ПБ-35.
Фоторепортаж підготувала Анастасія Ігнатенко ПБ-35.