Культурне та етнічне єднання студентів України та Ізраїлю

10 Грудня, 2016

Незабутніми залишаться моменти неформального спілкування з авторитетним керівництвом Всесвітньої організації інтелектуальної власності (далі – ВОІВ), молодими науковцями, емоційною кульмінацією яких став вокальний виступ Христини Приступи з українською етнічною піснею.

Директор Департаменту країн з перехідною та розвиненою економікою ВОІВ Міхал Швантнер відзначив, що вперше за останнє десятиліття завдяки ліричній пісні, відбулося не лише наукове, а й емоційне єднання однодумців-інтелектуалів з різних країн.

Основною проблемою у взаємодії різних етнічних груп та культур, а також представників різних віросповідань Ізраїлю є взаєморозуміння і примирення між собою. Після ідеї ректора Ю.Л. Бошицького продемонструвати різносторонній розвиток українських студентів, розваги надихнули усіх, більшість присутніх почали пропонувати різні варіації народних  пісень та танців, дотепних розповідей та хороводів. Задоволення отримали усі. Вдалося навіть почути дует українських студентів з професором з Ізраїлю, який вразив усіх знанням відомих радянських пісень та віршів.

Прес-центр КУП НАНУ