КУП НАН України посів чільне місце за популярними рейтингами вишів України

8 Червня, 2011

Газета «Сегодня» від 13.05.2011 року оприлюднила щорічний Всеукраїнський рейтинг вищих навчальних закладів “Компас”, що відповідає на запитання: “Які виші надають найбільш затребувану роботодавцем освіту?”.
    В цьому році в опитуванні брали участь 234 вищих навчальних закладів, а оцінку виставляли 964 компанії-роботодавці, представники 363 провідних компаній-експертів. Цей рейтинг – єдиний в Україні, який спирається на світову практику та має у своїй основі оцінку роботодавців і випускників.

І знову Київський університет права НАН України в ТОП-10 кращих ВНЗ від роботодавців!

Серед найпопулярніших 20 вишів України наш Київський університет права НАН України посідає 11 місце за рейтингом, який висвітлено на шпальтах газети «Комсомольская правда в Украине» від 3 – 9 липня 2011 року № 118/22.

Підтвердженням цього успіху є надпис на гербі університету: «DISCÉRE EST VINCÉRE».

Рейтинг ВНЗ України “Компас 2011” – Загальний рейтинг

Щиро вітаємо колектив університету з

високою оцінкою експертів!