КУП НАН України провів І Міжнародну науково-практичну конференцію «Кібербезпека та захист персональних даних в Україні та Європейському Союзі»

29 Листопада, 2018
    28 листопада 2018 року у Київському університеті права НАН України відбулася І Міжнародна науково-практична конференція «Кібербезпека та захист персональних даних в Україні та Європейському Союзі».

Даний захід був присвячений 70-річчю з дня прийняття ООН Загальної Декларації Прав Людини, Міжнародному дню боротьби з корупцією і нещодавному набуттю чинності Загального регламенту захисту даних (GDPR).

kiber1.jpg

kiber2.jpg

Із вітальними словами до учасників конференції звернулися модератор заходу, професор кафедри цивільно і кримінально-правових дисциплін КУП НАН України Петро Біленчук та Олександр Гринчак перший заступник начальника Департаменту кіберполіції  Національної поліції України, які відмітили, що конференція має на меті комплексний, системний аналіз проблем захисту особистих та персональних даних в інтернеті, проблеми законодавчого врегулювання в умовах євроінтеграції, розгляд актуальних аспектів вдосконалення національного законодавства, пошук креативних рішень, тощо.

Учасники конференції наголосили на тому, що технології в нашому сучасному житті мають надзвичайно важливе значення. У світі все частіше відбуваються значні кібератаки, які призводять до значних збитків, перебоїв у роботі бізнесу та державних органів, а також достатньо багато зламів приватних компаній з метою викрадення персональних даних фізичних осіб. Це свідчить про те, що сфера кіберзлочинності, кібертероризму тільки набирає обертів, а розповсюдження кількості пристроїв, які використовують, створює ще більше нових можливостей для кібератак.

kiber3.jpg

kiber4.jpg

kiber5.jpg

В роботі конференції взяли участь Олег Соболев – Президент Асоціації Wireless Ukraine, Олег Ананьїн, старший науковий співробітник Державної прикордонної служби України, Сергій Казьмірук – експерт-поліграфолог, Юрій Приходько – відповідальний секретар Всеукраїнської Асоціації Вибухотехніків України, Валерій Москаленко – консультант Асоціації Чесько-Українського партнерства та ін.
    Спікери та учасники відзначили, що захід був інформаційно-аналітично насиченим та професійним. Важливим аспектом стало підписання МЕМОРАНДУМУ про співпрацю і доброчесну конкуренцію щодо основних концептуальних засад діяльності експертів-психофізіологів, експертів-психологів, експертів-поліграфологів, експертів-графологів, експертів-почеркознавців профільних державних установ, громадських організацій та комерційних структур в галузі аудіовізуальної та комп’ютерної психофізіологічної діагностики і прогнозування поведінки людини, як в типових так і екстремальних ситуаціях, а також у сфері професійної діяльності критичних інфраструктур суспільства, держави, цивілізації.

Прес-центр Ради молодих вчених КУП НАНУ