КУП НАН України відвідала делегація з Мюнхена

23 Травня, 2011
     В рамках зустрічі для гостей університету була проведена оглядова екскурсія по університету. Була представлена матеріально-технічна база, зокрема, фонди науково-навчальної бібліотеки, технічне оснащення аудиторій, лінгафонний кабінет, обладнання спортивних залів. Особливий інтерес гості виявили до музею криміналістики, де вони мали змогу ознайомитися з колекцією холодної зброї, стендами зі всіх галузей криміналістики «Дактелоскопії», «Трасології», «Габітології», «Балістики» тощо.

Студенти відділення міжнародного права та викладачі університету мали змогу відкрито поспілкуватися  з німецькими гостями.

Дуже великою приємністю для університету став виступ аматорської групи з Мюнхена «October Folk Club», які презентували самобутню музичну культуру сучасної Німеччини.

Культурно-розважальний центр