КУП НАНУ – 14 років! (фоторепортаж зі свята)

14 Грудня, 2009

Сьогодні, 14 грудня 2009 року ми традиційно святкуємо 14-річницю від дня заснування нашої Альма Матер – Київського університету права Національної академії наук України!

Під час урочистого святкування лунали привітальні слова від ректора університету Бошицького Ю. Л., проректора з навчальної роботи Бобровник С. В., проректора з наукової роботи Чернецької О. В., проректора з гуманітарної освіти та виховної роботи Левківської Г.П.

Представники студентського самоврядування подарували рідному Університету вишитий рушник з ініціалами та побажаннями подальшого процвітання. Творча молодь Університету зробила подарунок у вигляді живої скульптури Феміди на захисті якої стояли студенти в мантіях з різноманітними кодексами України у руках,як символ захисту права в Україні.
      По-святковому отримали свої відзнаки і студенти Університету, а саме:

За спортивні досягнення, пропаганду серед молоді здорового способу життя та сприяння підвищення престижу університету

1. Гусєв Ярослав Іванович (Д-18)

2. Прокопович Роман Ігорович (Д-14)

3. Пилипчук Оксана Іванівна (МП-31)

4. Ігнатюк Михайло Олександрович (Д-33)

5. Гончаренко Євгеній Сергійович (Д-51)

За значні творчі здобутки, активну участь у громадському житті та успіхи у навчанні

1. Бернадський Андрій Віталійович (Д-31)

2. Твердохліб Юлія Валеріївна (Д-42)

3. Бернадська Янна Анатоліївна (Д-23)

4. Малюк Олександр Михайлович (Д-23)

5. Безсмертний Максим Петрович (Д-21)

6. Зайцева Христина Сергіївна (МП-21)

7. Дроздова Юлія Володимирівна (МП-31)

8. Оленич Альона Олексіївна (МП-41)

За значні успіхи у навчанні, участь у громадському житті закладу та активне сприяння розвитку Київського університету права НАН України

1. Балог Ольга Михайлівна (Д-24)

2. Федоркін Денис Васильович (Д-32)

3. Мачихіна Тетяна Сергіївна (Д-41)

4. Суліган Вероніка Адольфівна (Д-51)

5. Золотар Ольга Ігорівна (Д-52)

6. Жабчик Микола Миколайович (Д-53)

7. Прівальцева Марія Андріївна (Д-21)

8. Магдич Вікторія Миколаївна (МП-31)

9. Осядла Марія Володимирівна (Д-32)

10. Перепелюк Анна Михайлівна (Д-51)

11. Борисюк Тетяна Станіславівна (МП-21)

12. Яцишин Марта Юріївна (МП-41)

За відмінні знання, високу ерудицію, активну участь у науковому житті університету

1. Мізецька Олена Олександрівна (Д-33)

2. Головчук Віталій Миколайович (Д-52)

3. Голоднік Наталя Володимирівна (Д-52)

4. Бойченко Олександр Вікторович (Д-53)

5. Конончук Зоряна Володимирівна (Д-33)

У цей святковий день бажаємо всьому професорсько-викладацькому складу та співробітникам університету доброго здоров’я, щастя, благополуччя, добробуту і злагоди, творчих здобутків у підготовці висококваліфікованих юристів-правників.

А студентам – накопичення і глибокого засвоєння знань, бажання і змоги достойно замінити старше покоління, підтримувати та збагачувати традиції Київського університету права Національної академії наук України!

З Днем народження тебе – рідна Альма Матер!!!!