Національна академія наук України Київський університет права

КУП НАНУ активно взаємодіє зі стейкхолдерами та приймає участь в міжнародних форумах

24 Лютого, 2023

Відповідно до національного законодавства України – всі заклади вищої освіти постійно мають співпрацювати зі стейкхолдерами, якими є заінтересовані сторони, фізичні та юридичні особи, які мають легітимний інтерес щодо освітньої діяльності університету, тобто певною мірою залежать від неї або можуть на неї впливати. До стейкхолдерів університету, як правило, належать роботодавці; здобувачі вищої освіти – студенти, аспіранти, докторанти, майбутні вступники та їх батьки; науково-педагогічні працівники та навчально-допоміжний персонал університету; тощо.

Річ в тім, що ефективність сучасного освітнього процесу багато в чому залежить від врахування конкретним закладом освіти інтересів усіх зацікавлених осіб та його здатності до взаємодії з роботодавцями (стейкхолдерами), які часто й виступають безпосередніми замовниками освітніх послу. Саме через механізми взаємодії закладів вищої освіти зі стейкхолдерами та форми співпраці з різними групами стейкхолдерів стає можливим врахування не лише потреби галузі, а й регіональні особливості щодо підготовки фахівців, перспективний досвід підготовки відповідних фахівців, впровадити інноваційні освітні та виробничі технології.

Саме тому Київський університет права НАН України активно співпрацює з різними категоріями стрейкхолдерів – з адвокатськими та юридичними компаніями, банківськими та іншими фінансовими установами, страховими компаніями, Торгово-промисловою палатою України, представниками бізнесу, місцевими адміністраціями.

Так, нещодавно науково-педагогічні працівники КУП НАНУ прийняли активну участь в Міжнародному Форумі «Business Woman 2023», головною темою якого у стала «Роль жінок під час війни». Організатором Форуму виступив міжнародний глянцевий Журнал Business Woman за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та Торгово-промислової палати України. Вже шостий рік поспіль на одній площадці збираються успішні жінки-роботодавці та підприємниці з різних сфер діяльності, які консолідують зусилля і ведуть нашу державу до перемоги. Адже саме жінки народжують захисників та захисниць.

Учасницями форуму були понад 500 жінок з 31-єї країни світу. Захід проходив як в режимі офлайн, так і онлайн. З вітальними словами до гостей також звернувся Дмитро Лубінець, Уповноважений Верховної Ради з прав людини, який зазначив, що на захисті України зараз стоять 60 тис. жінок, з яких близько 5 тисяч беруть безпосередню участь в бойових діях, що є найвищим показником серед країн НАТО. З побажаннями миру та злагоди виступив Геннадий Чижиков, президент Торгово-промислова палата України / Ukrainian CCI, наголосивши на тому, що у цей непростий час для нашої держави ми можемо бачити велику кількість успішних жінок-підприємниць, які залишились в Україні, а не виїхали за кордон.

Також учасників Форуму вітали дипломатичні представники інших держав, зокрема посол Південно-Африканської Республіки в Україні Андре Йоганнес Хруневалд, Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні Аніка Джамич – єдина жінка-дипломат, яка відмовилась їхати з України під час війни у лютому 2022 року.

Програма форуму складалась з трьох секцій: «Міжнародна політика та дипломатія у воєнний час», «Жіночий бізнес та соціальна відповідальність під час війни» та «Цифрові інновації у сучасному суспільстві», на яких доповідачами стали відомі політики, бізнес-леді, представники наукової спільноти, волонтери, військовослужбовці ЗСУ, ДСНС та Національної поліції України, зокрема: Юлія Вусенко, депутатка Волинської обласної ради та членкиня мережі захисту національних інтересів АНТС; Мезенцева Марія, народна депутатка України та Голова постійної делегації Верховної Ради у ПАРЄ; Анастасія Баклан, керівниця проєктів Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE Ukraine); Наталія Петрова, менеджер проєктів відділу економічного розвитку агентства США з міжнародного розвитку; Алина Скоморохова, генеральний директор ТОВ “Тін Імпекс”; Irina Zelenina, директор ТОВ «Центр підтримки експорту КТПП»; Валентина Ляшенко, експерт ЗЕД ДУ Офіс з розвитку підприємництва та експорту; Олена Павелко, фінансовий директор «DC Privilege»; Марина Соботюк, аналітик консолідованої інформації в сфері міжнародних відносин; Марія Карчевич, заступниця Міністра охорони здоров’я України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та інші.

Від Київського університету права НАН України на заході була присутня професор кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін, к.ю.н., доцент Оксана Хорватова.

Партнерами Міжнародного форуму стали Центр міжнародного приватного підприємництва (CIPE Ukraine); Торгово-промислова палата України / Ukrainian CCI; Book World Records; Благодійний фонд «Озеленення України»; ЛОК – Львівський Оборонний Кластер; Міжнародний інформаційний портал «Світове Українство»; Онлайн медіа. 

Наука, освіта та бізнес разом з вірою в перемогу! 

Прес-Центр КУП НАНУ