КУП НАНУ долучився до ювілейного заходу, присвяченого Володимиру Володимировичу Сташису – видатному юристу сучасності

27 Квітня, 2015

На виконання доручення ректора, професора Юрія Бошицького 24  квітня 2015 року студент Київського університету права НАН України – Бондар Віталій взяв участь у роботі ІІІ Регіональної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми юридичної науки і практики», що була присвячена 90-річчю від дня народження Володимира Володимировича Сташиса, що  проходила в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.
     У роботі конференції взяли участь: практики, вчені, аспіранти, здобувачі та студенти вищих навчальних закладів України.
     У наукових доповідях, виголошених на пленарному засіданні, піднімалися актуальні питання щодо проблем кримінального права, кримінально процесуального права,  міжнародного приватного  права, міжнародного публічного права, конституційного права та цивільного права.

З вітальними словами до присутніх звернулися:

• Самощенко І.В. – голова організаційного комітету; декан Міжнародно-правового факультету, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.
  • Хакімова М.Т. – студентка Міжнародно-правового факультету, Голова Студентського самоврядування Міжнародно-правового факультету, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.
  • Подберезька М.М. – студентка Міжнародно-правового факультету.
  • Сергєсва К.С. – студентка Міжнародно-правового факультету. Обрана тематика конференції послугувала  підґрунтям для обміну думками із зазначеної проблематики.  Під час заходу бурхливо обговорювалися  актуальні питання  юриспруденції та шляхи їх вирішення.

У процесі розмови  між доповідачами та студентами, аспірантами та  присутніми, велися дискусії з приводу вдосконалення, реформування юриспруденції та  шляхів її розвитку. На завершення заходу було зроблено традиційне фото.

Бондар Віталій,
студент  IV курсу