КУП НАНУ нагороджено золотою відзнакою «Визнання року»

23 Грудня, 2009
dsc0111.jpg

81221.jpg

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України в рамках державної програми “Формування позитивного міжнародного іміджу України на 2009 – 2011 роки” завдяки підтримці Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, міністерств та відомств України, Київської міської та облдержадміністрацій України, Національній академії наук України, спілок, об’єднань та ділових кіл України Київський університет права НАН України взяв участь у Національній презентаційно-рейтинговій програмі “Діловий імідж України. Національні досягнення”.

Співорганізаторами проекту були: Міністерство закордонних справ України, Міністерство економіки, Міністерство освіти і науки України, Торгово-промислова палата України та Асоціація міст України та громад.

На урочистій презентації національної програми «Діловий імідж України. Національні досягнення» у супроводі театралізовано-концертного шоу за участю зірок української естради, театру та кіно Київський університет права НАН України за вагомі досягнення в галузі науки та освіти було нагороджено золотою відзнакою «Визнання року» та дипломом національної програми.

Вітаємо ректора університету Ю.Л.Бошицького та
весь колектив Київського університету права НАН України
 з отриманням високої нагороди та бажаємо подальших успіхів і процвітання!