КУП НАНУ налагоджує співпрацю в сфері освіти і науки із заступниками глав місій Вишеградської четвірки

19 Квітня, 2018
    19 квітня 2018 року на запрошення ректора, професора Юрія Бошицького  у стінах Київського університету права НАН України в рамках нового університетського  проекту «ДІАЛОГИ ВІДОМИХ ОСОБИСТОСТЕЙ СВІТУ ЗІ  СТУДЕНТАМИ» пройшла зустріч iз  заступниками глав місій Вишеградської четвірки.

v4f1.jpg

v4f2.jpg
v4f3a.jpg

Вишеградська четвірка – це угрупування чотирьох центральноєвропейських країн: Польщі, Чехії, Угорщини і Словаччини, головною метою створення якої була інтеграція до євроатлантичних структур.
Зустріч такого формату в КУП НАНУ пройшла вперше та мала великий резонанс. На ній були присутні: заступник глави місії Посольства Республіки Польща в Україні  Яцек Жур, заступник Посла Словацької Республіки в Україні Генріх Сасай,   радник-посланник – заступник Посла, керівник політично-економічного відділу Посольства Чеської Республіки в Україні Зденька Цаісова  та Надзвичайний Посланник і Повноважний міністр, заступник глави місії Посольства Угорщини в м. Києві  Ласло Чаба Пап.
    Під час  своїх доповідей представники Вишеградської четвірки наголосили на пріоритетних напрямках співпраці із Україною. Ними можуть стати програми, пов’язані з науковим обміном, освітнім співробітництвом,  участь у Міжнародних Вишеградських Фондах, охорона навколишнього середовища, підтримка демократичних цінностей та  транскордонне співробітництво.
    Друга частина зустрічі була поділена на чотири секції, де кожен з представників Вишеградської четвірки  мав нагоду більш детально розповісти про участь  своєї країни в міжнародних відносинах та актуальні  напрямки  співпраці з Україною.
    Доповіді викликали велику зацікавленість серед студентів та професорсько-викладацького складу і спонукали до активної дискусії. Піднімалися питання щодо викликів спільного майбутнього, можливостей використання освітніх грантових програм і стажування студентів КУП НАН України у провідних освітніх установах згаданих країн.

v4f4a.jpg

v4f5a.jpg

v4f6a.jpg

Дана зустріч пройшла в надзвичайно дружній та привітній атмосфері яка в подальшому сприятиме інтеграції Київського університету права НАН України  до європейського та наукового простору.

v4f7.jpg