КУП НАНУ НАЛАГОДЖУЄ СПІВПРАЦЮ З УПРАВЛІННЯМ ОСВІТИ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

3 Серпня, 2020

1

З метою розбудови регіональних зв’язків та напередодні вступної компанії цього року, ректор КУП НАНУ Ю.Бошицький  зустрівся з начальником управляння освіти Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Зоряною Довганик.

Мета зустрічі та переговорів  це налагодження контактів з Управлінням освіти ЛМР та освітянами міста задля партнерської взаємовигідної співпраці в сфері освіти та профорієнтаційної роботи під час вступної компанії та на наступні роки.

Зоряна Довганик розповіла про пріоритетні напрямки роботи управління освіти, нові проекти в сфері вищої освіти у Львові, особливості вступної компанії цього року тощо. Обговорили також і питання діяльності шкіл в умовах карантину!

Ректор запропонував співпрацю в сфері освітньої, наукової, культурологічної роботи університету, студентського життя. Домовились про підписання меморандуму про співпрацю між Управлінням освіти ЛМР та Київським університетом НАН України.

Ю.Бошицький обговорив з З.Довганик також і можливість поступлення до КУП НАНУ випускників львівських шкіл як в цьому році,так і наступних роках.

Ректор передав для управління освіти як рекламну продукцію про КУП НАНУ, так і комплекти великої юридичної енциклопедії з метою популярізаціі юридичної освіти та науки в регіоні, а також більшого інформування школярів міста Львова про КУП НАНУ.

В переговорах взяли участь також і керівник Міжнародного центру історико-правових досліджень країн Центральної та Східної Європи КУП НАНУ Микола Сулига та представник університету в м. Львів адвокат Ігор Лесь.

Прес-Центр КУП НАНУ