КУП НАНУ поглиблює співпрацю з Грузією

7 Грудня, 2012

6 грудня 2012 року для участі у технічних консультаціях щодо реалізації напрямків двостороннього співробітництва в Київському університеті права НАН України перебував Костянтин Охмезурі, консультант департаменту закордонних зв’язків Тбіліського державного університету імені Іване Джавахішвілі (Тбілісі, Грузія). Від Київського університету права НАН України у заході взяли участь Марина Глух, проректор з науково-педагогічної роботи; заслужений юрист України Микола Короленко, декан юридичного факультету; Іванна Єдгарова, завідувач відділу міжнародних зв’язків та грантів.

Під час зустрічі за дорученням ректора КУП НАНУ заслуженого юриста України професора Юрія Бошицького та ректора ТГУ професора Олександра Квіташвілі сторони обговорили подальші практичні кроки взаємодії українського та грузинського університетів, зокрема:
–    започаткування спільної літньої школи на узбережжі Чорного моря у 2013 році;
–   обмін результатами наукових досліджень та їх висвітлення у наукових виданнях: українські науковці отримали змогу на безоплатній основі публікувати свої статті у наукових періодичних виданнях Тбіліського державного університету, а грузинські вчені – в науковому юридичному журналі «Часопис КУП НАНУ»;
–    формат і напрямки академічних обмінів представників професорсько-викладацького складу і студентства обох університетів;
–    проведення спільних міжнародних заходів на базах університетів із залученням провідних науковців інших держав;
–    спільна діяльність університетів у рамках проектів, які фінансуються за рахунок грантів ЄС та міжнародних організацій.
     Гість університету мав нагоду ознайомитись з історією створення та діяльністю КУП НАНУ і його структурних підрозділів. Особливе захоплення гості з Грузії викликали мистецькі проекти, започатковані ректором КУП НАНУ заслуженим юристом України професором Юрієм Бошицьким. Приємно вразили грузинського партнера рівень сучасного технічного оснащення КУП НАНУ, багатий та різноманітний за змістом фонд бібліотеки, а також видавнича і наукова діяльність університету. Позитивного відгуку від представника Тбіліського державного університету отримали високі темпи підвищення міжнародного іміджу КУП НАН України у світовому, у тому числі європейському, освітньому просторі. Здійснення подальших кроків співробітництва між двома лідерами вищої освіти – КУП НАНУ (Україна) та ТГУ (Грузія) – заплановано на січень 2013 року.

Пан Отхмазурі був щиро вдячний представникам КУП НАНУ за теплий прийом та ефективне ділове спілкування, а також висловив впевненість, що сторони й надалі демонструватимуть позитивну динаміку взаємовигідного міжнародного співробітництва з метою реалізації спільних креативних проектів.

Матеріал підготувала
завідувач відділу