КУП НАНУ поглиблює співпрацю з юридичною фірмою «Салком»

7 Лютого, 2018
    Київський університет права НАН України продовжує поглиблювати плідну співпрацю з юридичною фірмою «Салком».
    У рамках цієї співпраці 06 лютого 2018 року президент юридичної фірми «Салком» Є.Б. Кубко взяв участь у засіданні ректорату університету.
Він зазначив, що у складі фірми працює понад 30 юристів, в тому числі 6 партнерів, а серед клієнтів – відомі транснаціональні корпорації, найбільші українські й іноземні промислові, торгові компанії, банки, державні структури й громадські організації, компанії малого й середнього бізнесу.
    В юридичній фірмі «Салком» успішно функціонує програма стажування, завдяки якій студенти та випускники вищих навчальних закладів, зокрема і Київського університету права НАН України, мають відмінну можливість вникнути в щоденну роботу юриста, розкрити свій професійний потенціал, отримати практику і досвід.

cabko1.jpg

cabko2.jpg
cabko3.jpg

Крім того, Є.Б. Кубко наголосив на необхідності поглибленого вивчення іноземних мов, наданні студентам навичок офіційно-ділового та професійного спілкування.
    Більше уваги необхідно приділити вивченню студентами таких дисциплін як «Етика юриста», «Етика адвоката».
    Наостанок, Є.Б. Кубко запропонував провести для студентів Київського університету права НАН України цикл майстер-класів представниками юридичної фірми «Салком».