КУП НАНУ поглиблює співробітництво з WIPO (Всесвітня організація інтелектуальної власності)

19 Лютого, 2013

19 лютого 2013 року відбулась зустріч ректора КУП НАНУ професора Юрія Бошицького з директором відділу з питань співробітництва з деякими країнами Європи та Азії Всесвітньої організації інтелектуальної власності (WIPO) Міхалом Свантнером.
     Під час зустрічі сторони обговорили низку спільних заходів, зокрема, проведення симпозіуму WIPO на базі КУП НАНУ та його відокремленого підрозділу у Рівному; участь представників WIPO у освітній діяльності університету, проведення майстер-класів для студентів та наукових заходів для дослідників у сфері захисту інтелектуальної власності.

Особливу увагу пан М. Свантнер приділив розвитку такого напрямку співробітництва, яка участь студентської молоді у конкурсах, які матимуть за мету виявлення найбільш талановитих молодих юристів у сфері правової охорони інтелектуальної власності, а також інших сучасних формах співпраці.
     Яскравим прикладом практичних кроків співробітництва зі сторони WIPO є майстер-класи пана М. Свантнера, які відбудуться 20-22 лютого 2013 року в КУП НАНУ, а також його участь у якості почесного гостя у захисті  студентських робіт спільної українсько-болгарської магістерської програми.