КУП НАНУ поглиблює зв’язки з Міністерством юстиції України

11 Січня, 2010
      11 січня в Міністерстві юстиції України ректор КУП НАН України Ю. Бошицьким провів зустріч із Заступником міністра юстиції України В.Цокланом.

Під час зустрічі обговорювались питання співпраці між КУП НАН України та Міністерством юстиції України, а саме: можливість участі представників міністерства у щорічних науково-практичних конференціях, які проводить Київський університет права НАН України, розміщення наукових статей працівників міністерства у «Часописі» та ін..

Наприкінці зустрічі ректор університету запросив В. Цоклана відвідати КУП НАН України та запропонував провести для студентів ряд майстер-класів, а в подальшому проводити практичні та семінарські заняття, керувати практикою та брати участь у роботі державної екзаменаційної комісії.