КУП НАНУ представлено у Всесвітній асоціації юристів

27 Травня, 2011

Нещодавно Всесвітня асоціація юристів, з метою оптимізації своєї діяльності  за ініціативи її президента В.О. Євдокимова запровадила  нові заходи щодо покращення координації роботи в галузі юридичної освіти та науки на міжнародному рівні.

З цією метою було проведено першу   нараду членів асоціації – науковців правників з  Росії, Угорщини та Австрії з метою обговорення питань налагодження та оптимізації співпраці в галузі юридичної науки та освіти між університетами Європи.

Зустріч відбулася  22-24 травня цього року в м. Будапешт.

Враховуючи позитивний досвід Київського університету права НАН України в питаннях розбудови освітянських контактів між вузами Угорщини, ректора КУП НАНУ, члена  Ради Союзу юристів України Ю.Л.Бошицького було запрошено взяти участь в роботі зазначеного форуму та виступити  з доповіддю на тему  щодо шляхів оптимізації координації діяльності університетів юридичного спрямування на прикладі КУП НАНУ в рамках Всесвітньої організації юристів.