КУП НАНУ продовжує профорієнтаційну роботу

3 Травня, 2023

02 травня 2023 року в рамках проведення профорієнтаційних заходів щодо популяризації Київського університету права НАН України проректор з навчально-методичної роботи, кандидат економічних наук, доцент кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Олена АНТОНОВА та відповідальний секретар приймальної комісії, кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права та процесу Іван КАНФУІ відвідали Головне слідче управління Національної поліції України. Начальник відділу роботи з персоналом Олександр ПЕТРАШЕНКО представив колектив управління та надав можливість представити Київський університет права НАН України.

На початку заходу всіх учасників привітала Олена АНТОНОВА, яка розповіла про особливості вступної кампанії у 2023 році та презентувала малі юридичні енциклопедії та іншу друковану продукцію за результатами наукової діяльності колективу університету.

Іван КАНФУІ зазначив, що юридична освіта є важливим елементом сьогодення в Україні та при розслідуванні військових злочинів в період запровадження воєнного стану.

В ході зустрічі були обговорені питання вступу працівників ГСУ та підпорядкованих йому підрозділів для здобуття вищої освіти другого (магістерського) рівня, другої вищої освіти. Значний інтерес викликала інформація щодо вступу до аспірантури.

Також були обговорені питання щодо можливості залучення представників ГСУ до проведення відкритих лекцій фахівців-практиків. Розглядалося питання про можливість організації виробничої практики для здобувачів університету на базі слідчих підрозділів територіальних органів поліції.

Олександр ПЕТРАШЕНКО запевнив у намірах сприяти розвитку партнерських відносин між ГСУ та КУП НАНУ.

Досягнуто домовленості щодо подальшого проведення консультацій з зазначених питань.