КУП НАНУ продовжує проводити профорієнтаційні заходи

22 Грудня, 2023

19 грудня 2023 р. доцентом кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Оксаною МЕЛЬНИЧЕНКО проведено профорієнтаційну роботу у Національній бібліотеці України для дітей.

Це головна книгозбірня України для всіх дітей. У ній не лише книгосховище дитячої літератури, а й науковий, довідково-бібліографічний, інформаційний та консультативний центр для різних установ, що обслуговують дітей.

На заході були присутні відвідувачі та працівники бібліотеки. Учасники зустрічі поспілкувались з приводу спільних напрямків діяльності, спільних інтересів та освітнього процесу.

Після ознайомлення зі статусом, структурою, спеціалізацією та іншою інформацією про Київський університет права НАН України, було запропоновано представникам бібліотеки завітати до Національної бібліотеки для дітей разом зі студентами вже у січні 2024 року для зустрічі зі старшокласниками-читачами бібліотеки.

У обох закладів спільна мета – сприяти розвитку освіти і науки всієї молоді у прогресивній європейській державі.

Прес-Центр КУП НАНУ