КУП НАНУ продовжує цикл профорієнтаційних заходів «Дні відкритих дверей у КУП НАН України»

2 Листопада, 2023

2 листопада 2023 року представники університету відвідали Навчально-виховний комплекс «Домінанта», який об’єднує в собі дошкільний навчальний заклад, спеціалізовану школу І ст., суспільно-гуманітарну гімназію, спеціалізовану школу №204 з поглибленим вивченням фізичної культури, тобто є закладом освіти нового типу для обдарованих дітей. За усі роки становлення НВК «Домінанта» не лише виправдав свою назву, а й перетворився на справжню педагогічну творчу майстерню і залишається флагманом освітянської флотилії столиці!

Київський університет права представили проректорка з навчально-методичної роботи кандидат економічних наук Олена АНТОНОВА, відповідальний секретар Приймальної комісії кандидат юридичних наук Іван КАНФУІ, доктор юридичних наук, професор кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Олександр БРИГІНЕЦЬ та методист відділу навчально-методичної роботи Наталія КАНФУІ.

«Домінанта» – це осередок, де панує атмосфера підтримки та взаємодопомоги. Це місце, де виховують лідерів та активних громадян, цілісних осіб з високими моральними стандартами. Тут почута думка кожної дитини, а вчитель – порадник і друг. Учителі закладу забезпечують високу науково-теоретичну, гуманітарну та загально-культурну підготовку учнівської молоді.

Під час заходу проведено ряд зустрічей з  керівництвом НВК «Домінанта». Представників КУП НАНУ щиро та привітно зустріла Кавалер Ордена Княгині Ольги 3 ступеня, Заслужений працівник освіти України, відмінник освіти України, відмінник столичної освіти, кандидат педагогічних наук, директор навчально-виховного комплексу «Домінанта» Уфімцева Світлана Василівна! Нею висловлено велику зацікавленість у запровадженні та розвитку тісної співпраці між НВК «Домінанта» та Київським університетом права НАН України. Кредом директорки є: «Виховуючи, виховуватись; навчаючи, учитись».

Представниками університету були запропоновані шляхи співпраці: залучення науково-педагогічного персоналу та фахівців практиків університету до проведення відкритих лекцій з правової тематики для учнів та інших офіційних заходів у НВК. Погодившись з цим, Світлана УФІМЦЕВА запропонувала використовувати педагогів НВК «Домінанти» як членів предметних комісій під час проведення наступної вступної кампанії.

Заступник директора з навчально-методичної роботи Роман БАНАК висловив побажання щодо залучення представників університету для надання методичної допомоги учням у проведенні наукових досліджень, які практикуються у навчальному закладі.

З Миколою КОНДРАТЬЄВИМ, заступником директора з навчально-виховної роботи обговорено організаційні заходи щодо проведення зустрічей школярів НВК «Домінанта» з науково-педагогічним персоналом університету. Велику зацікавленість було проявлено до пропозиції відвідування учнями КУП НАНУ, в т.ч. для ознайомлення з його музеями, науковою бібліотекою та потужною матеріально-технічною базою.

Зустрічі з учнями 10-х та 11-х класів проходили в теплій дружній атмосфері. Представники університету розповіли про історію його створення, діяльність кафедр та наукової бібліотеки, функціонування Студентського парламенту, юридичної клініки «Фенікс», тощо.

Керівництво школи запросило представників університету взяти участь у посвяті учнів 5-х класів у статус гімназистів, а також у проведенні «Дня Наума» – святі відзначення кращих учнів.

Представники університету та керівництво НВК «Домінанта» висловили обопільну зацікавленість у тісній взаємодії та підписанні Меморандуму про співпрацю.

Прес-Центр КУП НАНУ