КУП НАНУ пропонує студентам долучатися до монографічного курсу «Видатні маніпулятори та їх прийоми»

24 Жовтня, 2022

З 24 жовтня до 12 грудня Київський університет права НАН України пропонує долучитися до монографічного курсу «Видатні маніпулятори та їх прийоми» в рамках вивчення дисциплін «Кримінологія», «Юридична психологія», «Актуальні проблеми юридичного профайлінгу», «Юридична конфліктологія», «Юридична деонтологія» та для забезпечення процесу роботи наукового студентського гуртка «Клуб кримінологів».

Як юристу не стати жертвою маніпуляцій та навчитися читати інших людей, як зрозуміти чому клієнта вдалося ошукати маніпулятору  шахраю, як не піддаватися на провокації та критично мислити – ось про що цей курс. Автор навчить читати приховані методи впливу, за допомогою яких можна керувати собою та не піддаватися тому, чого Ви не хочете.

Справа в тому, що маніпуляція діє на обидві сторони як наркотик! Якщо маніпулятор почав свою гру, то вже не може зупинитися самостійно. А жертва маніпуляції хоче отримувати свою дозу ще, і ще…

Заняття проводться по понеділкам та середам з 19.30 онлайн в Телеграм та Google Meet. Студенти КУП НАНУ та Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ приймають участь БЕЗКОШТОВНО!!!

Проте є слухачі, які перерахували кошти і за перше заняття та передплату курсу ми вже зібрали кошти на 3 манекени для відпрацювання тампонади бійцями та друк необхідного посібника (літературний редактор  Веселовська Наталія) для тактичних медиків Центру навчання та забезпечення бойових медиків.

Автор курсу  доцент кафедри кримінального права та процесу, викладач кримінології, конфліктології та профайлінгу Київського університету права НАН України; науковий керівник Наукового студентського гуртка «Клуб кримінологів».

На першому занятті взяли участь слухачі з різних куточків України, а також Молдови, Хорватії, Франції, Іспанії, Польщі!

Книгу та манекени Ви можете побачити на фото.

Щиро дякуємо всім учасникам курсу!

Прес-Центр КУП НАНУ