КУП НАНУ провів Міжнародну науково-практичну конференцію «Інноваційний потенціал європейської вищої школи у глобалізаційних трансформаціях ХХІ століття»

4 Грудня, 2012

З  27 по 30 листопада 2012 року Київський університет права Національної академії наук України спільно з представниками Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Закарпатським державним університетом, Національною академією педагогічних наук України, Мішкольським університетом (Угорщина), Академічним товариством ім. М. Балудянського (Словаччина), Центральноєвропейською вищою школою  м. Скаліца (Словаччина) провели міжнародну науково-практичну конференцію на тему: «Інноваційний потенціал європейської вищої школи у глобалізаційних трансформаціях ХХІ століття», яка відбулася одночасно у двох країнах, Словаччині та Угорщині.

У роботі конференції взяли участь провідні науковці та освітяни різних навчальних закладів України, Словаччини, Угорщини, Румунії, Польщі, Чехії, а також, провідні юристи, економісти, представники технічних спеціальностей та ІТ технологій.
     Київський університет права НАН України на конференції представляли: Бошицький Ю.Л. ректор Київського університету права НАН України, Короленко М.П. декан юридичного факультету КУП НАНУ, Сарських О.П. референт ректора, Рубанка Ю. студентка 4-го курсу юридичного факультету КУП НАНУ, Парнєв Б. студент 3-го курсу факультету міжнародних відносин КУП НАНУ, Левчук М. студентка 4-го курсу Рівненського інституту КУП НАНУ та Гнітецька А. студентка 4-го курсу Рівненського інституту КУП НАНУ.

Робота конференції проходила у два етапи: пленарне засідання та робота секцій. 28-го  листопада розпочалося пленарне засідання в актовому залі Мішкольського університету (Угорщина), де кожен почесний член президії, а саме: Бошицький Ю.Л. ректор Київського університету права НАН України, Ващук Ф.Г. ректор Закарпатського державного університету, Патко Дюла ректор Мішкольського університету, Євтух  М.Б. академік-секретар  відділення  вищої освіти  Національної академії  педагогічних наук України, М.Вархола президент Академічного товариства ім. М. Балудянського, Гаращук О.В. заступник начальника управління  організаційного та інформаційного  забезпечення  Державної інспекції навчальних закладів України мали нагоду привітати учасників з початком роботи конференції  та урочисто відкрити захід.

Також, користуючись нагодою представники КУП НАНУ на чолі з ректором університету мали змогу зустрітися з деканом юридичного факультету Мішкольського університету, доктором  Тормою Андрасом. Юрій Ладиславович привітав декана з нещодавнім призначенням на дану посаду та презентував нові видання Київського університету  права НАН України.  Впродовж зустрічі було обговорено цікаві та перспективні напрямки співпраці в рамках реалізації спільних науково-дослідних проектів, спільних проведень міжнародних науково-практичних конференцій та обміну студентами. Зустріч пройшла у теплій та дружній обстановці.

29 листопада секційну роботу було продовжено вже у Словаччині.
     Робота характеризувалась активним обговоренням доповідей, виробленням практичних рекомендацій.
Також, у рамках роботи конференції  проходила  міжнародна виставка-конкурс наукових і навчальних досягнень учасників та ХІІ міжнародна науково-практична конференція студентів та аспірантів «Науковий доробок молодих науковців в контексті розвитку європейського освітнього простору».

Користуючись нагодою, гостинні словацькі та угорські колеги запропонували  учасникам  конференції цікаву культурну програму, що дало змогу ознайомитися із культурною спадщиною м. Кошиця та м. Мішкольца. Зокрема, учасники конференції мали можливість пройтися старими вулицями цих міст, ознайомитися з архітектурною та культурною спадщиною словацького та угорського народів.

Логічним завершенням роботи конференції стало нагородження переможців міжнародної виставки, вручення міжнародних дипломів за кращі наукові доповіді та конкурсу студентських наукових робіт. Від Київського університету права НАН України за кращу наукову доповідь дипломи отримали: Рубанка Юлія  студентка 4-го курсу юридичного факультету КУП НАНУ та Левчук Марія студентка 4-го курсу Рівненського інституту КУП НАНУ.

Загалом всі учасники конференції відзначають доцільність проведення таких науково-практичних конференцій та високий рівень організації.