КУП НАНУ провів Міжнародну науково-практичну конференцію у Будапешті

3 Грудня, 2013

З  26 по 29 листопада  2013 року Київський університет права Національної академії наук України спільно з представниками Міністерства освіти і науки України, Національною академією педагогічних наук України, ДВНЗ «Ужгородським національним університетом», Центральноєвропейською вищою школою  м. Скаліца (Словаччина), Мішкольським університетом (Угорщина) та Академічним товариством ім. М. Балудянського (Словаччина) провели Міжнародну науково-практичну конференцію на тему: «Перспективи розвитку європейського університету в контексті широкої інноваційної стратегії», яка пройшла у Будапешті, Угорщина.
     У роботі конференції взяли участь провідні науковці та освітяни різних навчальних закладів України, Словаччини, Угорщини, Румунії, Польщі,  а також, провідні юристи, економісти, представники технічних спеціальностей та ІТ технологій та аспіранти і студенти вищих навчальних закладів України та зарубіжних країн.

Київський університет права НАН України на конференції представляли: Дей М.О., декан факультету міжнародних відносин  КУП НАНУ;  Сарських О.П. референт ректора  та студенти університету: Яворська Л.  студентка 5-го курсу юридичного факультету  та  Шимон Н, студентка 4-го курсу факультету міжнародних відносин.
     Робота міжнародної науково-практичної конференції «Перспективи розвитку європейського університету в контексті широкої інноваційної стратегії» здійснювалася у формі пленарного засідання, яке пройшло на високому науково-теоретичному рівні. Кожен з почесних членів президії мав нагоду привітати учасників з початком роботи конференції  та урочисто відкрити захід.
     Слід зазначити, що на даний час розвиток вищої освіти є актуальним питанням для всіх членів суспільства, тож робота конференції характеризувалась активним обговоренням доповідей та виробленням практичних рекомендацій.
     У наукових доповідях піднімалися актуальні питання проблем розвитку сучасної вищої освіти в України, виокремлювались основні здобутки та недоліки сучасної вищої освіти в Україні та за кордоном, висвітлювались основні проблемні питання, були запропоновані шляхи реформування та покращення вищої освіти в Україні.

В ході пленарного засідання відбувались дискусії з поміркованою полемікою та великим зацікавленням як  учасників президії, так і студентської молоді.
     За результатами роботи оргкомітет конференції визначив найкращі наукові доповіді учасників, які були нагородженні міжнародними дипломами за науково-обґрунтоване дослідження сучасної вищої освіти України та зарубіжних країн.

Міжнародним дипломом за кращу наукову доповідь було нагороджено декана факультету міжнародних відносин КУП НАНУ, к.ю.н. Дей М.О., студентку V курсу юридичного факультету КУП НАНУ Яворську Лесю та студентку ІV курсу факультету міжнародних відносин КУП НАНУ Шимон Анастасію.

У ході конференції також проходила  міжнародна виставка-конкурс наукових і навчальних досягнень учасників, в рамках якого міжнародна наукова виставка Київського університету права НАН України була нагороджена міжнародним дипломом за кращу  виставку-презентацію.
     Плідна робота учасників конференції завершилася цікавою культурною програмою, що дало змогу ознайомитися із культурною спадщиною Будапешту. Зокрема, учасники конференції мали можливість пройтися старими вулицями міста, ознайомитися з архітектурною та культурною спадщиною угорського народу.

Загалом всі учасники конференції відзначають доцільність проведення таких науково-практичних конференцій та високий рівень організації.

Прес-центр КУП НАНУ