КУП НАНУ провів науково-практичну конференцію в Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права «Проблеми ювенальної юстиції: європейський досвід, українські реалії»

22 Жовтня, 2018

Нещодавно в м. Бердичів Житомирської області на базі Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права відбулась науково-практична конференція «Проблеми ювенальної юстиції: європейський досвід, українські реалії».

Співорганізаторами вказаної конференції виступили Київський університет права та Бердичівський коледж промисловості, економіки та права. КУП НАНУ представляли професор Білінчук П.Д., доц. Ковальчук Ю.І. У роботі  науково-практичної конференції взяли участь директор коледжу Демус І.О., заступник директора коледжу Марковський Б.В., голова циклової комісії з правознавства Посудевський В.Ц., генеральний директор «АЮР – КОНСАЛТІНГ» Малій М.І., представники судових та правоохоронних органів і студенти вищевказаного коледжу.

kov1.jpg

kov2.jpg

У наукових доповідях підіймалися актуальні питання щодо причин та умов вчинення неповнолітніми правопорушень на сучасному етапі розвитку України, а також заходи попередження правопорушень серед молоді. Обрана тематика науково-практичної конференції послугувала плідним підґрунтям для обміну думками із зазначеної проблематики.

kov3.jpg

kov4.jpg

В рамках конференції директор коледжу Демус І.О. ознайомив представників КУП НАНУ з музеєм та матеріально технічною базою коледжу, обговорили питання щодо подальшої взаємовигідної співпраці в галузі освіти та науки між КУП НАНУ та Бердичівським коледжем промисловості, економіки та права.

Ю.І. Ковальчук