КУП НАНУ привітав Закарпатський державний університет з 15 річчям

2 Грудня, 2010

26 листопада 2010 р. в Закарпатському облмуздрамтеатрі відбулося урочисте святкування 15-й річниці з моменту заснування Закарпатського державного університету, який є партнером та ровесником Київського униіверситету права НАН України.

Створений у 1995р., ЗакДУ за 15 років пройшов нелегкий шлях становлення від муніципального вищого навчального закладу до державного університету ІV рівня акредитації, який віднесено МОН України до групи з 24 найпрестижніших класичних університетів України.

Закарпатський державний університет сьогодні – це 4500 викладачів та студентів, 5 факультетів, 3 навчально-наукові інститути, природничо-гуманітарний коледж.

На урочистому засіданні Вченої ради університету з нагоди святкування 15-ої річниці університету були присутні перші керівники регіону:

• Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Ледида Олександр Олександрович;
  • Голова Закарпатської обласної ради Балога Іван Іванович;
  • Ужгородський міський голова Погорєлов Віктор Володимирович;

• Голова ДПА в Закарпатській області Іванчо Василь Васильович;

• Начальник управління СБУ в Закарпатській області Сітар Василь Дмитрович;

• В.о. начальника КМВС України в Закарпатській області Петрицюк Василь Лук’янович
    .

Для привітання з ювілеєм університету в Ужгород прибули делегації з вишів України, Росії та Європи – партнерів ЗакДУ, серед них делегації:

• Київського університету права НАН України (на чолі з ректором, проф. Бошицьким Ю.Л.);
  • Російський державний торгівельно-економічний університет (на чолі з ректором, проф. Батуриним;

• Кошицького технічного університету (Словацька республіка);

• Пряшевського університету (Словацька республіка);

• Кошицького університету ім. Павла Йозефа Шафарика (Словацька Республіка);

• Західного університету ім. Василе Голдіша (Румунія);

• Мішкольського університету (Угорська республіка, на чолі з ректором Дюла Д. Патка);

• Кошицького технічного університету (Словацька Республіка);

• Міжнародного університету підприємництва і права (Чеська республіка) та ін.