КУП НАНУ приводить профорієнтацію серед представників органів державної влади та місцевого самоврядування

25 Жовтня, 2023

Незабаром розпочнеться нова вступна кампанія на 2023-2024 навчальний рік. В складних умовах воєнного стану набір здобувачів вищої освіти останні 1,5 роки був вкрай ускладненим, адже велика кількість випускників шкіл – потенційних абітурієнтів знаходиться наразі закордоном та не планує найближчим часом повертатися в Україну для навчання у вітчизняних закладах вищої освіти. Статистичні дані Міністерства освіти і науки України свідчать про підвищення віку здобувачів вищої освіти з 17-18 років до 25-35 років. Саме тому профорієнтаційна робота в Київському університеті права НАН України вийшла на новий рівень та спрямована на більш доросле населення держави з метою надання інформації про можливості здобуття другої вищої освіти зі спеціальності 081 «Право» та 293 «Міжнародне право».

З цією метою та на виконання вимог чинного законодавства в сфері вищої освіти, навчально-педагогічні працівники КУП НАНУ постійно проводять профорієнтаційну роботу, зокрема в органах державної влади та місцевого самоврядування. Так, днями доцент кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін, к.ю.н., доцент Оксана Хорватова на запрошення заступниці голови Київської обласної державної адміністрації Лесі Карнаух була присутня на засіданні Ради жінок-підприємниць при Київській обласній державній адміністрації, де розповіла про можливості та умови навчання в Київському університеті права НАН України, освітні програми та спеціальності, наукові, студентські та благодійні проекти.

На завершення зустрічі, за традицією університету, О. Хорватова передала керівникам департаментів КОДА рекламну й сувенірну продукцію університету та запросила завітати на зустріч з адміністрацією за для обговорення конкретних ініціатив щодо налагодження співпраці з Київським університетом права НАН України в освітній, науковій та профорієнтаційній сферах.

Прес-Центр КУП НАНУ