КУП НАНУ прийняв участь в Українському форумі якості освіти «UQAF – 2023, Ukrainian Quality Assurance Forum»

6 Листопада, 2023

Представники Київського університету права НАН України прийняли участь в Українському форумі якості освіти (UQAF – 2023, Ukrainian Quality Assurance Forum), що був проведений 6 листопада 2023 року Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти у партнерстві із Західноукраїнським національним університетом (місто Тернопіль). До участі у Форумі були запрошені освітяни та науковці, які зацікавлені питаннями забезпечення якості вищої освіти, зокрема, керівники університетів, гаранти освітніх програм, представники підрозділів, відповідальних за внутрішню систему забезпечення якості вищої освіти, студенти, роботодавці. Модератором Форуму став Андрій Бутенко, голова Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти.

Під час Форуму на панельних дискусія були обговорені проблеми внутрішньої та зовнішньої системи забезпечення якості вищої освіти в Україні, запровадження постакредитаційного моніторингу, актуальні питання забезпечення академічної доброчесності; а також презентовано кращі практики функціонування внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти в українських закладах вищої освіти.

Форум проводився в очній та дистанційній формі, а спікерами стали: Наталія Стукало, Заступник Голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти; Оксана Десятнюк, ректорка Західноукраїнського національного університету; Ольга Будник, Директор Центру Політичних Студій та аналітики, керівник Відділу політичної освіти; Михайло Винницький, заступник міністра освіти і науки України; Лілія Гриневич, перший проректор Київського університету імені Бориса Гринченка; Микола Стефанчук, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України; Роман Шеремета, український економіст, науковець, ректор-засновник приватного закладу вищої освіти Амерікан Юніверсіті Київ (AUK), доктор філософії з економіки; Юрій Каганов, Запорізький національний університет; Тарас Фініков, координатором з української сторони міжнародного польсько-українського проєкту «Інноваційний університет і лідерство» та інші.

Важливою та актуальною для представників КУП НАНУ стала панельна дискусія «Система забезпечення якості вищої освіти в Україні: місія, перспективи, виклики», участь в якій прийняли Олена Кузьменко, к.ю.н., доцент, завідувач відділу забезпечення якості оствіти КУП НАНУ; Олена Антонова, проректор з навчально-методичної роботи, к.е.н.; Анастасія Антонюк, завідувач кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін, к.ю.н., доцент та Оксана Хорватова, к.ю.н., доцент Хорватова Оксана.

Прес-Центр КУП НАНУ