КУП НАНУ спільно з Варненським вільним університетом ім. Чорноризця Храбра провів круглий стіл «Викладання іноземної мови за професійним спрямуванням», м. Варна (Болгарія)

24 Липня, 2013

23 липня 2013 року делегація Київського університету права НАН України у складі декана факультету міжнародних відносин доц. Дей М.О. та завідувача кафедри іноземних мов доц. Крепель В.І. під час круглого столу із представниками Департаменту вивчення іноземних мов Варненського вільного університету імені Чорноризця Храбра та Російського центру обмінялися досвідом викладання іноземних мов відповідно до Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти та обговорили шляхи співробітництва у гуманітарній сфері.
   Доц. Крепель В.І. ознайомила учасників круглого столу із концепцією викладання іноземних мов у КУП НАНУ, спрямовану на розвиток професійної комунікації у студентів юридичного факультету та формування навичок усного та писемного перекладу у студентів факультету міжнародних відносин, які отримують після складання державного іспиту також і кваліфікацію «перекладач».

Під час жвавого зацікавленого обміну досвідом представниця Російського центру, який належить до структури Департаменту, розповіла про розширення спектру іноземних мов, що викладаються у Варненському вільному університеті, східними мовами, про проведення «Днів кар’єри», під час яких з майстер-класами перед студентами виступають носії мов, а також про випуск збірок наукових статей, підготовлених болгарськими та іноземними студентами. Особливе захоплення гостей викликала технічна новинка Activ Inspire для електронного тестування знань студентів.
   За результатами зустрічі було досягнуто домовленості про участь болгарських студентів у тижні іноземних мов, який щорічно проводиться кафедрою іноземних мов КУП НАНУ та участі викладачів Департаменту вивчення іноземних мов у науковій лінгвістичній конференції, присвяченій питанням викладання іноземних мов професійного спрямування.

Кафедра іноземних мов вдячна ректорові КУП НАНУ проф. Ю.Л. Бошицькому за можливість встановлення партнерських зв’язків із Департаментом вивчення іноземних мов Варненського вільного університету імені Чорноризця Храбра та обміну досвідом.