КУП НАНУ – співорганізатор міжнародної наукової конференції «Організована злочинність та корупція – основа для тіньової економіки країн»

22 Січня, 2013

З 14-15 березня 2013р. у м. Пльзень (Чеська Республіка) пройде міжнародна наукова конференція «Організована злочинність та корупція – основа для тіньової економіки країн». До складу організаторів увійшли: Східноєвропейське агентство розвитку (EEDA) (Словаччина),  Міжнародний комітет з боротьби з тероризмом, організованою злочинністю та корупцією (Словаччина), Київський університет права НАНУ (Україна), Академія вивчення проблем національної безпеки (Російська Федерація), Вища школа публічної та індивідуальної безпеки «Apeiron» (Польща), Закарпатський державний університет (Україна).
     Проблематика міжнародної конференція зосереджена на сучасному підході щодо боротьби з організованою злочинністю, корупцією та питаннях пов’язаних цією темою, а саме:

1. Історичний контекст законодавства стосовно корупції та організованої злочинності у ЄС.
2. Діюче законодавство щодо протидії та запобігання корупції та організованої злочинності у країнах ЄС.
3. Причини корупції пов’язані з організованою злочинністю.
4. Проблеми пов’язані з корупцією у контексті кримінального права.
5. Економічні і соціальні аспекти корупції та організованої злочинності.
6. Концепція зниження рівня корупції у державному управлінні.
7. Обмін науковими і практичними знаннями у сфері боротьби з корупцією та організованою злочинністю.

Робочі мови: словацька, чеська, англійська, російська, польська.
    Допускається заочна участь у конференції (публікація).

Учасникам необхідно до 1 березня 2013 року надіслати на електронну скриньку: eeda.plzen@eeda.sk, заповнену заявку на участь в конференції та підтвердження сплати організаційного внеску.

Більш детальну інформацію можна отримати у відділі міжнародних зв’язків та грантів КУП НАНУ, каб. 213, тел.: 424-91-48 або за посиланням на офіційний сайт Східноєвропейського агентства розвитку (EEDA): www.eeda.sk

КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ ОБМЕЖЕНА !

Матеріал підготувала
  спеціаліст відділу міжнародних