КУП НАНУ відвідала делегація німецьких студентів-журналістів

29 Березня, 2011

26 березня в рамках співпраці з Національним союзом студентів Київський університет права НАН України долучився до зустрічі німецької делегації студентів, які відвідали Україну в рамках програми «Журналіст «On/Off». Мета програми передбачає обмін міжнародного досвіду у журналістській сфері, але передбачена не тільки для студентів, які бажають стати журналістами, а й для тих студентів, яким це просто цікаво.
Користуючись нагодою, представники Студентського самоврядування Київського університету права запросили німецьку делегацію відвідати наш університет.

Під час невеликої екскурсії по університету, яку розпочали з виставки картин в холі університету, гості із зацікавленістю ознайомились з КУП НАНУ. Німецьким студентам дуже сподобалися сучасні аудиторії (атріуми), сучасний спортивний комплекс та атмосфера у самому університеті. Особливу увагу гості з акцентували на бібліотеці, яка їм також дуже сподобалась. Знайшли спільну мову німецькі гості і з нашими студентами, адже студентські проблеми однакові у різних країнах.

Наприкінці зустрічі наші гості мали нагоду зустрітися з ректором КУП НАНУ Ю. Бошицьким, який закликав студентів до подальшої співпраці, як з вузом так і зі студентським самоврядуванням.
Зустріч пройшла у дружній атмосфері, гостям дуже сподобалось у нашому університеті, які пообіцяли обов’язково приїхати до КУП НАНУ наступного року не як студенти, а як абітурієнти.