КУП НАНУ відвідала делегація з Грузії у складі професора Гурамі Чачанідзе та професора Ібраіма Дідманідзе

15 Травня, 2015

14 травня 2015 року з офіційним візитом КУП НАНУ відвідали професор Грузинського технічного університету, Академік Академії педагогічних наук Грузії Гурам Чачанідзе та професор Батумського державного університету ім. Шота Руставелі Ібраім Дідманідзе.

Під час переговорів учасників делегації з представниками КУП НАНУ обговорювалися питання розвитку співробітництва між КУП НАНУ та згаданими грузинськими університетами та підписання Угоди щодо створення Міжнародної академії наук інформатизації освіти. Президент Академії Гурам Чачанідзе виклав своє бачення майбутнього розвитку Академії, співробітництва університетів країн Чорноморського регіону та більш детально ознайомив представників КУП НАНУ з усіма юридичними питаннями в рамках підписання Угоди про створення Академії.