КУП НАНУ відвідала з офіційним візитом делегація Університету м. Кан (Нормандія, Франція) на чолі з Директором міжнародного департаменту Ноемі Ларуй

1 Квітня, 2015

1 квітня 2015 року з офіційним візитом КУП НАНУ відвідала делегація Університету Кан (Нормандія, Франція) у складі директора міжнародного департаменту Ноемі Ларуй та менеджера з міжнародних проектів Барбари Гій. У зустрічі взяв участь аташе з наукових та університетських зв’язків Посольства Франції в Україні Жіль Маметц.
     Ноемі Ларуй та Жіль Маметц виступили з вітальною промовою перед студентами, які зібралися на конференції-презентації координатора програми Campus France в Україні Ольги Дорош «Стипендіальні програми для навчання у Франції». Конференція викликала велике зацікавлення у студентів.

Під час переговорів учасників делегації з представниками КУП НАНУ обговорювалися питання започаткування співробітництва між двома університетами, організації візиту Директора Міжнародного інституту з прав людини та миру м. Кан Жонаса Боше в Україну, взаємного обміну провідними науковцями для викладання майстер-класів, підготовки до реалізації програми подвійних дипломів для отримання французького диплома магістра права нашими студентами, надання сприяння у вивченні студентами КУП французької мови, навчання наших студентів в літніх школах Університету м. Кан, спільної публікації наукових досліджень, можливостей стажувань та написання наукових робіт на базі Університету м. Кан нашими викладачами та науковцями.

Представники КУП НАНУ висунули пропозиції щодо участі нашого університету в організації міжнародного круглого столу з питань вищої освіти у Франції у червні цього року спільно з Посольством Франції. Було також обговорено можливість проведення курсів французької мови та літніх шкіл на базі КУП, Рівненського інституту та Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень країн Центральної та Східної Європи у м. Львові. Представники французької делегації, зі свого боку, запропонували надати сприяння в наповненні фонду бібліотеки КУП НАНУ науковою літературою французькою мовою.