КУП НАНУ відвідали представники Батумського державного університету ім. Шота Руставелі, Грузія

31 Березня, 2014

28 березня 2014 року гостями Київського університету права НАН України стали представники партнерського грузинського вишу – Батумського державного університету ім. Шота Руставелі, Грузія, а саме професор, академік інженерної академії Грузії, керівник департаменту комп’ютерних наук, Ібраім Дідманідзе зі студентами.

Під час свого візиту гості мали нагоду ознайомитись із діяльністю КУП НАНУ, його матеріально-технічною базою, бібліотекою, а також поспілкуватись з ректором професором Юрієм Бошицьким, представниками професорсько-викладацького складу, адміністрації університету та студентською молоддю. Також студенти мали можливість обмінятись контактами для подальшого безпосереднього спілкування та організації молодіжних заходів. Адже такий підхід не лише підкреслює демократичний стиль управління університетом, але й сприятиме розвиткові лідерських навичок та студентській ініціативі.
     Серед напрямів подальшої співпраці, які обговорювались під час зустрічі, було культурне та освітянське співробітництво, яке може бути реалізоване найближчим часом, зокрема навчання грузинських студентів в КУП НАНУ на спільній українсько-болгарській програмі, відпочинок українських студентів у молодіжному міжнародному таборі, який розташовано на батумському узбережжі Чорного моря, участь обох сторін у науково-практичних заходах тощо.

Наприкінці візиту ректором КУП НАНУ було вручено подарунки від імені університету. У свою чергу, грузинські гості виказали своє захоплення КУП НАНУ, впевненість у реалізації спільних заходів та вдячність за щирість та гостинність ректора, професора Юрія Бошицького і колективу університету.