КУП НАНУ відвідав голова Науково-експертної колегії Громадської ради при Національному банку України, народний депутат України V та VI скликання Станіслав Аржевітін

4 Квітня, 2016

1 квітня 2016 року  в науковій бібліотеці КУП НАНУ відбулась презентація авторського проекту  відомого мецената, банкіра, депутата Верховної Ради України  V та VI  скликань, голови Ради при Національному Банку України, завідувача кафедри КНЕУ імені В.Гетьмана   Станіслава Михайловича  Аржевітіна.

Станіслав Михайлович  Аржевітін подарував студентам Київського університету права НАН України примірники науково-документального видання, присвяченого історії малої Батьківщини автора – Закарпаття та селу  Колочава, в якому виріс майбутній політичний діяч. Аржевітін С.М. розповів про створення цього проекту, організацію музеїв в рідному селі, написання книг, видання газети-літопису, допомогу селу та його мешканцям.
     Книги, подаровані автором, торкаються історії національно-визвольного руху на Закарпатській Україні, дослідженню складного релігійного життя Закарпаття. В них широко використовуються різнопланові джерела, які вдало доповнюють одне одного – від іноземних архівних документів до особистих спогадів односельців та фольклорних матеріалів.

Надзвичайну зацікавленість всіх присутніх викликала розповідь про малу Батьківщину С. М. Аржевітіна: 10 музеїв, 20 пам’ятників і скульптурних композицій, створених ним та його однодумцями в селі Колочава, та діяльність туристичного оператора «Ажіо-тур»,  про яку розповів Д. С. Аржевітін.