КУП НАНУ відвідав Перший секретар Посольства Держави Ізраїль в Україні

24 Грудня, 2014

23 грудня 2014 року на запрошення ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького Київський університет права відвідав Перший секретар Посольства Держави Ізраїль в Україні, пан Влад Лернер.

Під час зустрічі Ю. Бошицький звернув увагу на те, що основними напрямками розвитку нашого університету та його структурних підрозділів є діяльність, спрямована на забезпечення інтеграції вузу до міжнародного простору. Враховуючи це, предметом обговорення були питання співпраці між Київським університетом права НАН України та вищими навчальними закладами Ізраїлю.

Сторони обмінялись думками щодо важливості співробітництва у сфері вищої освіти та розвитку юридичної науки в умовах трансформації правових систем держав світу, а також обговорили стан українсько-ізраїльських відносин у зазначеній сфері.

Після зустрічі, адміністрація університету ознайомила гостя з матеріально-технічною базою університету, бібліотечним фондом та останніми оновленнями корпусу. Особливе захоплення викликала різноманітність літератури, представленої у бібліотеці університету.

Зустріч проходила у теплій, доброзичливій обстановці.