КУП НАНУ відвідав Радник Президента Грузії, секретар з іноземних справ Президента Грузії, пан Тенгіз Пхаладзе

10 Березня, 2015

06 березня 2015 року на запрошення ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького Київський університет права відвідав Радник Президента Грузії, секретар з іноземних справ Президента Грузії, пан Тенгіз Пхаладзе та Радник -Посланник Посольства Грузії в Україні, пан Георгій Закарашвілі.

Під час зустрічі Ю. Бошицький звернув увагу на те, що основними напрямками розвитку нашого університету та його структурних підрозділів є діяльність, спрямована на забезпечення інтеграції вузу до міжнародного простору. Враховуючи це, предметом обговорення були питання співпраці між Київським університетом права НАН України та вищими навчальними закладами Грузії. Сторони обмінялись думками щодо важливості співробітництва у сфері вищої освіти, а також обговорили стан українсько-грузинських відносин у зазначеній сфері.

Після зустрічі, адміністрація університету ознайомила гостя з матеріально-технічною базою університету, бібліотечним фондом та останніми оновленнями корпусу. Особливе захоплення викликала різноманітність літератури, представленої у бібліотеці університету.
     Користуючись нагодою, на передодні міжнародного жіночого дня – 8 березня, грузинські колеги привітали жіночий колектив університету зі святом та побажали миру, злагоди, спокою і справжньої весни для всієї України.

Прес-центр КУП НАНУ