КУП НАНУ відвідав заступник голови Закарпатської обласної державної адміністрації – керівник апарату облдержадміністрації Петік Олександр Владиславович

28 Вересня, 2015

25 травня 2015 р. на запрошення ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького Київський університет права відвідав заступник голови Закарпатської обласної державної адміністрації – керівник апарату облдержадміністрації О.В. Петік.

Під час візиту до КУП НАНУ О.В. Петік мав нагоду зустрітися з професорсько-викладацьким складом університету, на якій були присутні: проректор з науково-педагогічної роботи, О.В. Чернецька, проректор з адміністративної та господарської роботи В.О. Бойко та керівники структурних підрозділів університету.

В рамках зустрічі відбулось обговорення перспектив розвитку подальшої конструктивної співпраці Київського університету права НАН України із Закарпатською обласною державною адміністрацією, а саме: проведення спільних конференцій, семінарів та круглих столів, також, завідувач юридичної клініки «Фенікс» КУП НАНУ, М.О. Гузеват виступила с пропозицією надати юридичну підтримку бійцям АТО Закарпатського округу.

По завершенню зустрічі, ректор КУП НАНУ, професор Ю.Л. Бошицький ознайомив О.В. Петіка із матеріально-технічною базою університету, яка оснащена найсучаснішим обладнанням, продемонстрував виставку закарпатського художника, заслуженого художника України, члена Національної Спілки художників України, А.М. Ковача, та провів екскурсію по навчально-криміналістичній лабораторії університету.

Зустріч проходила у теплій, доброзичливій обстановці. Керівники домовилися про подальше поглиблення співпраці між установами.

Прес-центр КУП НАНУ