КУП НАНУ вітає віце-прем’єр-міністра України Володимира Семиноженка!

20 Червня, 2010

Делегація КУП НАН України на чолі з ректором, Заслуженим юристом України, професором Юрієм Бошицьким перед початком засідання уряду привітала віце-прем’єр-міністра України Володимира Семиноженка з 60-річчям.

Не кожен український інтелігент здатен перерахувати всі посади, звання та нагороди Володимира Семиноженка. Проте кожен знає про його існування – адже не лише політична а й наукова, діяльність давно надали йому неофіційного статусу одного з моральних авторитетів нації. Володимир Семиноженко – відкрита людина, яка з оптимізмом дивиться у майбутнє України та всього світу.

З великою повагою від колективу нашого університету, Юрій Ладиславович висловив найщиріші побажання та сподівання на подальшу плідну співпрацю. Також, під час зустрічі, ректор КУП НАНУ запросив віце-прем’єр-міністра України Володимира Семиноженка до університету, запропонував провести ряд майстер-класів для студентів та взяти участь у щорічних наукових конференціях.