КУП НАНУ ввійшов до складу Європейського колегіуму польських і українських університетів

20 Грудня, 2010

koleg_eu.jpg

В жовтні ц.р. під час візиту ректора КУП НАН України проф. Юрія Бошицького в Республіку Польща відбулась зустріч з канцлером Європейського колегіуму Польських і Українських університетів Олексієм Куцим. На зустрічі обговорювалось приєднання КУП НАН України до Європейського колегіуму Польських і Українських університетів, що сприятиме зміцненню позитивного іміджу КУП НАН України за кордоном.

Визначною подією стало прийняття рішення Радою Засновників та Конвенту ЄКПіУУ від 23 листопада 2010р. про прийняття Куп НАН України до складу Європейського колеґіуму польських і українських університетів.

Європейський колеґіум польських і українських університетів – це польсько-українська освітня установа, заснована польськими та українськими університетами: Університетом Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (Польща), Люблінським католицьким університетом Йоана Павла ІІ (Польща), Національним університетом «Києво-Могилянська Академія», Київським національним університетом ім. Тараса Шевченка та Львівським національним університетом ім. Івана Франка. Тому приєднання КУП НАН України до Колегіуму є відзначним, і цей день стане початком відліку нового етапу співпраці КУП НАН України з Євросоюзом. Адже зближення України з ЄС неможливе без реалізації спільних довготривалих проектів.

Співпраця КУП НАН України і Європейського колеґіуму польських і українських університетів це — Болонська система в дії, що дозволить не тільки слідкувати за останніми тенденціями розвитку юридичної освіти і науки в світі, а брати активну участь в даному процесі.

Пресінформ КУП НАНУ