КУП НАНУ взяв участь у Радіодиктанті національної єдності

27 Жовтня, 2023

Цього року Україна вперше відзначає День української писемності та мови 27 жовтня. 28 липня 2023 року Президент України підписав указ про зміну дати святкування Дня української писемності та мови – з 9 листопада на 27 жовтня. Перенесення пов’язане з переходом Православної церкви на новоюліанський календар, згідно з яким дати неперехідних свят змістилися на 13 днів раніше.

Сьогодні студенти та співробітники Київського університету права НАН України приєдналися до написання щорічного Радіодиктанту національної єдності, що з 2000-го року об’єднує українців і прихильників української мови з усього світу в єдиній ідеї – вдосконалення володіння рідної мови.

У 2023 році текст для радіодиктанту під назвою «Дороги України» написала українська перекладачка і поетеса Катерина Калитко. Прочитав диктант актор та театральний режисер Олексій Гнатковський. Київський університет права НАН України традиційно долучився до цього всеукраїнського флешмобу.

Переконані, що вдосконалювати своє знання рідної мови потрібно постійно, а не лише на День української писемності та мови. Отож, чекаємо всіх здобувачів і співробітників у стінах бібліотеки – наша колекція літератури завжди поповнюється.

Прес-Центр КУП НАНУ