КУП НАНУ з офіційним візитом відвідали президент чартерної школи Global Outreach Charter Academy та представник Фонду академічних та освітніх інновацій

19 Листопада, 2018
    16 листопада 2018 року Київський університет права НАН України з офіційним візитом відвідали  президент чартерної школи Global Outreach Charter Academy в місті Джексонвілл, штат Флорида Сергій Сорока та заступник Голови правління Фонду академічних та освітніх інновацій Андрій Синіцин.

fond1.jpg

fond2.jpg

Основна діяльність Фонду пов’язана із запровадженням в Україні моделі шкільної системи на прикладі американських чартерних шкіл, зокрема школи Global outreach charter academy, засновником якої є виходець з України.
    Метою зустрічі було обговорення можливих напрямків співпраці, таких як: розробка програм обміну для викладацького та адміністративного персоналу з метою їх стажування в чартерних школах та університетах США; стажування студентів в США з метою транс-культурного обміну та практичного освоєння англійської мови; проведення спільних наукових досліджень та спільна організація міжнародних конференцій, симпозіумі, тощо.

fond3.jpg

fond4.jpg

Окрім ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького на зустрічі також були присутні проректор з адміністративної, правової та виховної роботи Надія Загрішева, проректор з господарської роботи Володимир Бойко, декан юридичного факультету  Тетяна Тарасевич,  завідувач відділу міжнародних зв’язків та грантів КУП НАНУ Олена Сарських, завідувач відділу аспірантури Раїса Перелигіна та голова наукового товариства університету Тамара Кортукова.

fond5.jpg

fond6.jpg

Користуючись нагодою ректор ознайомив гостей з матеріально-технічною базою вузу, бібліотечним фондом та музеями, а також презентував  пам’ятні сувеніри університету.
    Співпраця обіцяє бути цікавою, корисною  та взаємовигідною.

Прес-центр КУП НАНУ