Квест-змагання на тему: «Видатні конфліктологи»

13 Грудня, 2023

З 25 листопада по 10 грудня 2023 р. в КУП НАНУ відбувся ряд заходів, присвячених щорічній Міжнародній кампанії «16 днів проти насильства».

Організаторкою та модераторкою виступила доцент кафедри кримінального права та процесу к.ю.н., доцент Веселовська Наталія Олександрівна.

05 грудня 2023 року відбувся квест-змагання на тему: «Видатні конфліктологи», адже саме науковці першими допомагають своїми дослідженнями не лише вийти з конфлікту, а і зрозуміти його причини, можливі наслідки, зупинити ескалацію, а ми вже можемо це здійснити на практиці.

У заході взяли участь здобувачів вищої освіти 4 курсу. Квест, в якому студенти продемонстрували свої знання, відбувся в рамках освітнього процесу, а саме вивчення дисципліни «Юридична конфліктологія», та роботи наукового студентського гуртка «Клуб кримінологів».

Розглядали видатних вчених – філософів, риторів, конфліктологів, соціологів, психологів: Люїс Альфред Козер, Зигмунд Фрейд , Карл Гу́став Юнг, Макс Вебер, Епікур, Томас Гоббс, Гео́рг Зі́ммель, Нікколо Макіавеллі, Вільгельм Максиміліан Вундт, Фрідріх Глазгл, а також наших сучасних видатних науковців, таких, як Марія Іванівна Пірен та Віктор Михайлович Нагаєв.

Захід виявився дуже змістовним та корисним, а студенти розкрили в собі справжніх дослідників та представили увазі учасників достойні роботи.

Прес-Центр КУП НАНУ