Київському університеті права НАН України відбувся круглий стіл на тему: «Актуальні проблеми банківської системи України»

12 Червня, 2018
    15 травня 2018 року у Київському університеті права НАН України кафедрою загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін було проведено круглий стіл на тему: «Актуальні проблеми банківської системи України».
     Студенти обговорили питання тенденції розвитку і негативні процеси, що визначають сучасний стан банківської системи України, включаючи відтік депозитів, збільшення частки проблемних кредитів та наростання збитків. Були проаналізовані пріоритетні завдання, які мають бути вирішені задля відновлення ефективного функціонування банківського сектора, що передбачає подолання макроекономічних дисбалансів, виправлення помилок монетарного регулювання, а також коригування кредитної політики комерційних банків задля мінімізації ризиків .

Протягом засідання круглого столу розглядались питання про причини виникнення та шляхи розв’язання банківської системи України.

gaeva1.jpg

gaeva2.jpg

Найкращими доповідями студентів були роботи Скрипника Василя «Проблеми сучасної банківської системи та шляхи розв’язання», Давидової Олени «Держава та актуальні проблеми банківської системи України» та Корсакова Олександра «Проблеми та перспективи розвитку банківської системи України».