22 Травня, 2013
RLI.png

Київський офіс проекту Американської асоціації юристів “Ініціатива з верховенства права” (ABA ROLI) шукає талановитих студентів для проходження практики. Програма діє на постійній основі, відповідно, заявки можна подавати на будь-який термін.
   Перевага надаватиметься талановитим студентам юридичних факультетів (бажано 3-5-го років навчання), які досліджують проблеми прав людини, міжнародного, конституційного, кримінального або цивільного права. Кандидати повинні також володіти відмінними аналітичним здібностями, бути відповідальними, мотивованими та готовими стати частиною інтернаціональної команди.
   Вільне володіння ПК, українською та англійською мовами – серед обов’язкових умов.

Стажування не оплачується!
   Мінімальний термін стажування – 3 місяці (з можливістю подовження).
   Кандидат повинен працювати щонайменше 20 годин на тиждень.

Необхідні документи:

• Curriculum Vitae;
  • мотиваційний лист (необхідно вказати бажані терміни проходження стажування та основні сфери інтересів);
  • 2 рекомендаційні листи.

Документи можна надсилати поштою, факсом, або на e-mail:
   Garry Ledbetter
   Country Director
   ABA Rule of Law Initiative-Ukraine
   18 Antonovych St. (former Gorky St.), Office 4
   Kyiv, 01004, Ukraine
   Email: gledbetter@abaroli.org.ua
   Fax: (380 44) 459 01 57

У разі виникнення додаткових запитань звертайтеся до Інги Меладзе, офіс-менеджера (тел. 459-0150, е-пошта: ingam@abaroli.org.ua).

Американська Асоціація Юристів/ Ініціатива з верховенства права (ABA ROLI) є некомерційною програмою з чітко визначеною місією, яка ґрунтується на переконанні, що сприяння у просуванні верховенства права є найбільш ефективним довгостроковим засобом протидії самим гострим проблемам, що стоять сьогодні перед світом, в тому числі таким з них, як бідність, конфлікти, корупція і неповага до прав людини.
   Американська Асоціація Юристів (ABA) заснувала цю програму в 2007 році для консолідації своїх п’яти зарубіжних правових програм, включаючи Центральноєвропейську та Євразійську Ініціативу з права (CEELI), яка була створена в 1990 році після падіння Берлінської стіни.
   Сьогодні, ABA ROLI реалізує програми правової реформи у більш ніж 40 країнах: в Африці, Азії, Європі та Євразії, Латинській Америці та Карибському басейні, Близькому Сході та Північній Африці. ABA ROLI має більш ніж 400 фахівців, що працюють у Сполучених Штатах і за кордоном, у тому числі кадри короткострокових та довгострокових іноземних добровольців, які з моменту початку програми, зробили вклад більш ніж на 200 млн. доларів, надаючи безкоштовну юридичну допомогу.