Київський університет права НАН розширює профорієнтаційну роботу на Хмельниччині

15 Травня, 2024

15 травня 2024 року керівник Вінницького науково-консультативного центру КУП НАНУ Юрій Ковальчук в рамках профорієнтаційних заходів відвідав Відокремлений структурний підрозділ «Кам’янець-Подільський фаховий коледж Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» (ВСП «КПФК ЗВО «ПДУ»).

Київський університет права НАНУ на протязі довготривалого часу має партнерські відносини з вищевказаним коледжем, оскільки сотні випускників коледжу здобули і продовжують здобувати вищу юридичну освіту в стінах університету права.

Історія становлення ВСП «КПФК ЗВО «ПДУ» розпочинається ще з 1921 року, коли на засіданні міжвідомчої комісії Кам’янець-Подільської губернії у складі представників повітових відділів – земельного, народного господарства і народної освіти було прийнято рішення про відкриття сільськогосподарської професійної школи імені І.Я. Франка.

Сьогодні ВСП «КПФК ЗВО «ПДУ» являється сучасним навчальним закладом, який здійснює підготовку молодших спеціалістів по п’яти спеціальностях, в тому числі «Право».

Студенти коледжу з великою зацікавленістю зустріли керівника ВНКЦ Юрія Ковальчука, оскільки такі заходи проводяться систематично, під час яких вони отримують інформацію про історію розвитку КУП НАНУ, кадровий потенціал, матеріально-технічне забезпечення, освітні проекти та міжнародні зв’язки університету. І сама головне про можливість отримати якісну юридичну освіту в університеті права.

Під час зустрічі з директором коледжу Юрієм Білянським та з завідувачем відділення «Право» Наталею Лінник були обговорені питання подальшої співпраці щодо профорієнтаційних заходів, участі у різних взаємовигідних освітніх проектах.

На завершення візиту Юрій Ковальчук подарував випускникам юридичного відділення ВСП «КПФК ЗВО «ПДУ» примірники «Юридична енциклопедія» та зробили дружнє фото.

Прес-Центр КУП НАНУ