Київський університет права НАН України – «Освіта та кар’єра – 2009»
У приміщенні Київського Палацу мистецтв «Український дім з 03 по 05 квітня вже традиційно проходила одна з найбільш престижних виставок «Освіта та кар’єра – 2009» в рамках якої прийняли участь понад 200 навчальних закладів різних рівнів акредитації і форм власності України та зарубіжних країн, обласні та міські управління освіти, науково-методичні центри, заклади післядипломної освіти, наукові установи, підприємства, комерційні структури та видавництва, які співпрацюють із системою освіти.
Основна мета виставки-презентації – інформувати широку педагогічну громадськість, фахівців, органи державної влади і управління про новітні досягнення у галузі освіти, реальний стан упровадження інноваційних технологій у навчальний процес, поповнення Реєстру інноваційних робіт, визначення пріоритетних напрямків і проблем подальшого розвитку освіти.
Виставка «Освіта та кар’єра – 2009» є щорічним оглядом здобутків у галузі освіти. Провідні навчальні заклади, представляють на виставці свої досягнення.
Під час виставки проведено 69 різноманітних заходів: презентація інноваційних розробок, обмін досвідом щодо модернізації системи освіти відповідно до вимог Болонської конвенції, семінари, круглі столи, обговорення актуальних проблем навчально-виховного процесу.
Понад 260-ти учасників серед яких був і Київський університет права НАН України взяли участь у конкурсі з п’яти номінацій:
- Видання підручників та навчальних посібників нового покоління
- Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології
- Міжнародне співробітництва в галузі освіти і науки
- Профорієнтаційна робота серед молоді
- Розвиток матеріально-технічної бази навчального закладу.
Близько семи тисяч відвідувачів побували на презентації професійних досягнень освітянських колективів, вищих навчальних закладів та наукових установ; познайомилися з кращим досвідом організації навчально-виховного процесу, сучасними науково-методичними розробками, інноваційними та інформаційними технологіями, авторськими проектами і новою навчальною літературою.
Під час проведення виставки студенти, школярі та молоді спеціалісти міста мали нагоду ознайомитись із нинішнім становищем ринку праці, визначити спеціальності, на які нині є найвищий попит, отримати інформації про заклади освіти, що готують фахівців з різних спеціальностей. Така широкомасштабна освітянська подія сприяла не тільки розв’язанню проблем сьогодення у навчанні та виховання молоді, а й визначенню на майбутнє напрямів і шляхів подальшого реформування галузі освіти.
«Майбутнє нашої країни нерозривно пов’язане з освітою, наукою і виробництвом. І саме ця інноваційна тріада здатна тримати на собі потужну велику державу» – такими словами привітав учасників і гостей ювілейної виставки заступник міністра освіти і науки України Полянський П.Б.. До того ж, додав заступник міністра, – це хороша можливість «ознайомитись із досягненнями сусідів, узяти краще».
На виставці було багато гостей із зарубіжних країн і СНД. Президент Академії педагогічних наук України академік В. Кремень – пояснив інноваційно–технологічний напрям виставки: « У ХХІ столітті ми маємо жити і працювати в інноваційних умовах. Тобто потрібно готувати молоду людину з інноваційним мисленням, здатну до нової діяльності».
Київський університет права НАН України упродовж багатьох років приймає активну участь у виставці «Освіта та кар’єра – 2009». Участь нашого вузу в цій події дало можливість презентувати найвагоміші творчі надбання та педагогічні інновації, ознайомлювати відвідувачів з найкращим досвідом організації навчально-виховного процесу університету, авторськими проектами, новим поколінням навчальної літератури.
Приємно відзначити, що заступник міністра Полянський П.Б., почесно завітав до стенда Київського університету права НАН України сфотографувався зі студентами КУП НАНУ та зауважив, що наш вуз був най яскравіше представлений серед усіх учасників цьогорічної виставки.
Результати діяльності університету були високо оцінені і цьогорічним журі виставки. Завдячуючи самовідданій наполегливій праці викладачів і науковців Київського університету права ,було досягнуто значних успіхів у модернізації вищої юридичної освіти сучасного рівня.
Автор статті: Харченко О.І.