Київський університет права НАН України – «Освіта та кар’єра – 2012»

2 Квітня, 2012

У приміщенні Київського Палацу мистецтв «Український дім» з 29 по 31 березня вже традиційно проходила одна з найбільш престижних виставок «Освіта та кар’єра – 2012» у рамках якої прийняли участь понад 200 навчальних закладів різних рівнів акредитації і форм власності України та зарубіжних країн, обласні та міські управління освіти, науково-методичні центри, заклади післядипломної освіти, наукові установи, підприємства, комерційні структури та видавництва, які співпрацюють із системою освіти.
     Основна мета виставки-презентації – інформувати широку педагогічну громадськість, фахівців, органи державної влади і управління про новітні досягнення у галузі освіти, реальний стан упровадження інноваційних технологій у навчальний процес, поповнення Реєстру інноваційних  робіт, визначення пріоритетних напрямків і проблем подальшого розвитку освіти.
     Виставка «Освіта та кар’єра – 2012» є щорічним оглядом здобутків у галузі освіти. Провідні навчальні заклади, представляють на виставці свої досягнення.
     Під час виставки проведено 69 різноманітних заходів: презентація інноваційних розробок, обмін досвідом щодо модернізації системи освіти відповідно до вимог Болонської конвенції, семінари, круглі столи, обговорення актуальних проблем навчально-виховного процесу.

Близько 260 учасників серед яких був і Київський університет права НАН України взяли участь у конкурсі з п’яти номінацій:

•    Видання підручників та навчальних посібників нового покоління
•    Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології
•    Міжнародне співробітництва в галузі освіти і науки
•    Профорієнтаційна робота серед молоді
•    Розвиток матеріально-технічної бази навчального закладу.

Близько семи тисяч відвідувачів побували на презентації професійних досягнень освітянських колективів, вищих навчальних закладів та наукових установ; познайомилися з кращим досвідом організації навчально-виховного процесу, сучасними науково-методичними розробками, інноваційними та інформаційними технологіями, авторськими проектами і новою навчальною літературою.
     Під час проведення виставки студенти, школярі та молоді спеціалісти міста мали нагоду ознайомитись із нинішнім становищем ринку праці, визначити спеціальності, на які нині є найвищий попит, отримати інформації про заклади освіти, що готують фахівців з різних спеціальностей. Така широкомасштабна освітянська подія  сприяла не тільки розв’язанню проблем сьогодення у навчанні та виховання молоді, а й визначенню на майбутнє напрямів і шляхів подальшого реформування галузі освіти.

На виставці було багато гостей із зарубіжних країн і СНД. Президент Академії педагогічних наук України академік В.Кремень – пояснив інноваційно–технологічний напрям виставки: «У ХХІ столітті ми маємо жити і працювати в інноваційних умовах. Тобто потрібно готувати молоду людину з інноваційним мисленням, здатну до нової діяльності».

Київський університет права НАН України упродовж багатьох років приймає активну участь у виставці «Освіта України – 2012. Інноваційні технології навчання». Участь нашого ВУЗу в цій події дало можливість презентувати найвагоміші творчі надбання та педагогічні інновації, ознайомлювати відвідувачів з найкращим досвідом організації навчально-виховного процесу університету, авторськими проектами, новим поколінням навчальної літератури.
     Результати діяльності університету були високо оцінені і цьогорічним журі виставки. Завдячуючи самовідданій наполегливій праці викладачів і науковців Київського університету права, було досягнуто значних успіхів у модернізації вищої юридичної освіти сучасного рівня.
     КУП НАН України та ректор університету Ю.Бошицький вибороли «Гран-прі» в номінації «Видання підручників та навчальних посібників нового покоління для профільних вищих навчальних закладів».

Вітаємо весь колектив Київського університету права
НАН України з нагородою та бажаємо подальших успіхів та нових перемог!