Київський університет права НАН України привітав Бердичівський фаховий коледж промисловості, економіки та права з 120-річчя з дня заснування

11 Жовтня, 2023

10 жовтня 2023 року завідувач Вінницького науково-консультативного центру КУП НАНУ Юрій Ковальчук, за дорученням ректора КУП НАНУ професора Юрія Бошицького взяв участь у святкуванні 120-річчя з дня заснування Бердичівського фахового коледжу промисловості, економіки та права (БКПЕП).

Коледж має славетну історію, що бере початок від школи ремісничих учнів, яка готувала майстрів для механічних і цукрових заводів, а сьогодні він є одним із провідних навчальних закладів Житомирщини.

КУП НАНУ на протязі довготривалого часу має партнерські відносити з БКПЕП, оскільки сотні випускників коледжу здобули і продовжують здобувати вищу юридичну освіту в стінах університету права.

Завідувач ВНКЦ КУП НАНУ Юрій Ковальчук привітав директора Бердичівського фахового коледжу промисловості, економіки та права Івана Демуся з ювілеєм навчального закладу та передав йому вітальний лист та цінний подарунок від колективу КУП НАНУ.

Під час привітання був присутній завідувач відділення права БКПЕП Валерій Посудевський, який є давнім другом КУП НАНУ.

На завершення візиту, Юрій Ковальчук зустрівся з випускниками юридичного відділення БКПЕП, яких привітав з 120-річчям навчального закладу та провів з ними профорієнтаційну роботу.

Прес-Центр КУП НАНУ